animation sex

O nas

f_about_logo2

Nasza misja

Kim jesteśmy?

Agencja 21 to uznana marka wśród polskich agencji public relations. Od niemal 15 lat doradzamy firmom jak budować trwałe relacje z mediami oraz jak projektować skuteczną komunikację biznesową za pomocą nowoczesnych narzędzi marketingowych. Nasz zespół to konsultanci z różnorodnym doświadczeniem. Pracujemy zarówno dla korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw a także dla organizacji z sektora NGO.

 

Co nas wyróżnia?

Public relations stanowi doskonały przykład połączenia wiedzy, doświadczenia biznesowego oraz zmysłu artystycznego. Wszystkie podejmowane działania mają jednak swój nadrzędny cel jakim jest rozwój i promowanie prowadzonej działalności. Nasz zespół w oparciu o swoje bezcenne doświadczenie oferuje Klientom rozwiązania unikalne i zarazem skuteczne. Komunikacja to sztuka – my jesteśmy artystami,

Co robimy?

Nasze działania skupiamy na aktywności public relations – doradztwo wizerunkowe dla firm, relacje z mediami, organizacja wydarzeń specjalnych (eventów) oraz zarządzanie komunikacją w sytuacjach kryzysowych. Realizujemy także działania w kanałach social media, które ze względu na olbrzymi zasięg oraz opiniotwórczy potencjał są postrzegane jako niezwykle efektowny kanał komunikacji oraz źródło informacji.

 

Jak pracujemy?

Poszukujemy unikatowych rozwiązań, idealnie dopasowanych do aktualnych potrzeb Klienta.  W codziennej pracy dbamy o relacje z naszymi partnerami biznesowymi, bo wzajemne zaufanie to podstawa skutecznej współpracy. Wnikliwie analizujemy informacje z rynku oraz jego otoczenia – informacja i fachowa wiedza zapewniają sukces w komunikacji marketingowej.  Nasze działania prezentujemy w dedykowanych raportach, które zawierają podsumowania, analizy oraz rekomendacje na przyszłość.

Doradzamy

Kształtowanie wizerunku

Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii marketingowych , PR oraz personal branding. Nadzorujemy ich skuteczne wdrażanie, a także kontrolę efektów.

Dowiedz się więcej >

Relacje z mediami

Analizy medialne, profilowane komunikaty prasowe, wywiady, komentarze eksperckie, briefingi, śniadania prasowe i wiele więcej. Zajmujemy się budową długofalowych relacji z przedstawicielami mediów.

Dowiedz się więcej >

Social Media

Przygotowujemy strategię obecności w social media, prowadzimy komunikację, a także dostarczamy raporty z prowadzonych działań oraz monitoring konkurencji.

Dowiedz się więcej >

Event

Planowanie, organizacja i koordynacja wydarzeń takich jak konferencje prasowe, spotkania biznesowe i wyjazdy integracyjne, bankiety i gale. Każde wydarzenie to niepowtarzalna okazja biznesowa dla twojej firmy.

Dowiedz się więcej >

 

Zarządzanie kryzysem

Oferujemy opracowanie strategii działań w sytuacji kryzysowej, zarządzanie komunikacją , szkolenia medialne dla pracowników, monitoring mediów, badania opinii publicznej, a także analizę komunikacji wewnętrznej w firmie.

Dowiedz się więcej >

 

Szkolenia

Uczymy jak w praktyce współpracować z mediami, ujawniamy tajniki skutecznej autoprezentacji oraz  efektownych wystąpień publicznych. Współpracujemy z uznanymi ekspertami – tematykę szkoleń dopasowujemy do konkretnych potrzeb.

Dowiedz się więcej >

 

Zaufali nam

Poznaj nasz zespół

twink sex soon enough he is riding jerrys.javhihi.com