animation sex

PRotony 2014 – znamy zwycięzców!

Już po raz ósmy redakcja branżowego portalu Proto.pl wręczyła nagrody dla najbardziej wyróżniających się ekspertów oraz zespołów zajmujących się działaniami public relations. Wyróżnienia przyznano w 10 kategoriach, między innymi dla najlepszego rzecznika prasowego, debiutu w PR, osoby lub zespołu ds. komunikacji firmy. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!


 

Zwycięzcy w 2014 roku:

  • W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrodę odebrała dr Ewa Hope z Politechniki Gdańskiej.
  • PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub administracji” otrzymał zespół z Narodowego Banku Polskiego: Marcin Kaszuba, Przemysław Kuk i Leszek Zemke.
  • Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji” został zespół WOŚP, który reprezentowała Karolina Rojek, Anna Orzech i Krzysztof Dobies.
  • Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Ryszard Solski z Solski Burson-Marsteller.
  • W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężyła dr Ewa Łabno-Falęcka z firmy Mercedes-Benz Polska.
  • W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężył Marcin Gruszka z Play.
  • W kategorii „Debiut w PR” najwięcej głosów zdobył Krystian Stopka z fundacji Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka.
  • W kategorii „Osoba zespół ds. kampanii w social mediach” zwyciężyła Natalia Hatalska.
  • W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężył dr Krystian Dudek.
  • W kategorii PRoton TERAZ POLSKA zwyciężyła Joanna Janowicz-Strzyżewska, zatrudniona w 2013 roku w firmie Stadion Narodowy. Fundacja przyznała także wyróżnienie dla Jakuba Marczyńskiego, z fundacji Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka .

 

Informacja o konkursie ze strony organizatora:

„PRotony to nagrody przyznawane co roku, od 2007, profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm, w których pracują. 

Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży PR. Przebieg głosowania będzie jawny – jego wyniki oraz decyzje poszczególnych członków AEPR zostaną w całości opublikowane na stronie konkursu PRotony.”

 

Na podstawie: Proto.pl

Grafika: ZFPR

0 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

twink sex soon enough he is riding jerrys.javhihi.com